KURSY I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

KURSY I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Mapa strony Kontakt

Regulamin newslettera

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez firmę "WANTA" SZKOLENIA ŻEGLARSKIE ADVENTURE SCHOOL na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Należy zapoznać się z Regulaminem przed przystąpieniem do zapisania się na bezpłatny newsletter.

2. Aby korzystać z bezpłatnego newsletter, niezbędny jest dostęp do urządzenia z dostępem do Internetu (komputer, laptop, urządzenie mobilne), przeglądarka internetowa oraz działająca poczta elektroniczna z adresem, na który wysyłany ma być bezpłatny newsletter firmy "WANTA" SZKOLENIA ŻEGLARSKIE ADVENTURE SCHOOL.

3. Bezpłatny newsletter służy do informowania zapisanego na niego użytkowników, o nowościach i aktualnościach, wysyłanych na podany podczas rejestracji ne bezpłatny newsletter, przez administrację serwisu http://kursyzeglarskie-zegrze.pl/.

4. Aby zapisać się na bezpłatny newsletter, wystarczy zarejestrować się na niego na stronie głównej serwisu, wpisując prawidłowy i działające adres e-mail, a następnie zatwierdzić chęć subskrypcji poprzez kliknięcie przycisku "Zapisz się".

5.  "WANTA" SZKOLENIA ŻEGLARSKIE ADVENTURE SCHOOL nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów e-mail żadnym podmiotom trzecim. Podany adres e-mail służyć będzie wyłącznie wysyłce informacji na wskazany adres, przez administrację serwisu http://kursyzeglarskie-zegrze.pl/.

6. Każdy użytkownik zapisany na otrzymywanie bezpłatnego newslettera, ma prawo zrezygnować z jego otrzymywaia w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja", który znajdować się będzie w każdej wiadomości przesłasnej na adres e-mail użytkownika przez administrację serwisu http://kursyzeglarskie-zegrze.pl/. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej bezpłatnego newslettera następuje natychmiast po kliknięciu przez Użytkownika linku "Rezygnacja".

7. Każdy użytkownik zapisany na bezpłatny newsletter, wyraża zgodę na wysyłanie przez  firmę "WANTA" SZKOLENIA ŻEGLARSKIE ADVENTURE SCHOOL za pośrednictwem newslettera informacji na konto e-mail Użytkownika, podanego podczas rejestracji.

8. Firma "WANTA" SZKOLENIA ŻEGLARSKIE ADVENTURE SCHOOL zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego Użytkownik w jakikolwiek sposób naruszył niniejszy Regulamin lub złamał prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej.